Principală » 2011 » Septembrie » 28 » A doua infrangere pentru Otelul Galati in UEFA Champions League
1:33 PM
A doua infrangere pentru Otelul Galati in UEFA Champions League

Otelul Galati a disputat aseara cel de-al doilea meci din grupele Champions League contra portughezilor de la Benfica, meci care s-a terminat cu infrangerea romanilor.

Otelul are doua infrangeri din doua meciuri jucate, iar sansele de a mai prinde locul 3 sunt minime.

Benfica s-a impus cu 1-0, singurul gol fiind marcat de catre Bruno Cesar in minutul 41.

Cea mai mare ocazie de gol a otelului a fost in ultimul minut de joc, atunci cand Perendija a tras pe langa poarta.

Categorie: Sport | Vizualizări: 391 | Adăugat de: articolenoi | Tag-uri: fotbal, UEFA, champions league, Calificare, Grupe | Rating: 0.0/0