Principală » 2011 » Septembrie » 30 » AEK Larnaca 1-1 Steaua
11:20 AM
AEK Larnaca 1-1 Steaua

Steaua Bucuresti a scos doar o remiza in deplasarea de la AEK Larnaca, scor 1-1.

In urma acestui rezultat, stelistii acumuleaza doua puncte din doua meciuri jucate, si se afla pe locul 3 in grupa.

Dupa o prima repriza in care am putea spune ca Steaua a jucat un fotbal mai de calitate, scorul a fost egal 0-0.

In a doua repriza tot Steaua a inceput mai bine, insa cei care au inscris au fost Ciprioti in minutul 59 Mrdakovici dupa o centrare venita de la Priso.

Sase minute a durat avantajul pentru AEK Larnaca, caci in minutul 65 Mihai Costea dribleaza un fundas al gazdelor si l-a invins pe portar cu un sut la firu ierbii.

In minutul 80, Steaua a mai primit o lovitura, Brandan fiind eliminat dupa ce primise cel de-al doilea galben.

Categorie: Sport | Vizualizări: 351 | Adăugat de: articolenoi | Tag-uri: AEK Larnaca, fotbal, Grupa, Steaua, Europa League | Rating: 0.0/0